Ana Sayfa   İletişim Formu
     
 
 • Home
   Dua Hakkynda
   Dua, insanin Allah'a yönelmesi,yaratanindan dilemesi,istemesidir.Dua büyük bir ibadet sayilmaktadir.Dua ederken ,mutlaka Arapça olacak diye bir kural yoktur.Belirli sartlari yerine getirerek, içinden geldigi gibi edilir.Ancak Allah'tan istekler mesru olmali ve olmayacak seyler istenmemelidir.
   Kur'an da Dua
   Hak Teala buyuruyor; 'Ey habibim! 'Eger benim kullarim sana beni sorarlarsa onlara çok yakin oldugumu söyle.Bana dua edince dua edenin duasina icabet ederim. O halde onlar da benim davetime kossunlar ve bana hakkiyla iman etsinler ki maksatlarina nail olabilsinler.'(Bakara-186)
   Hadislerle Dua
   'Büyük zorluklarla karsilastiginiz zaman; 'Allah bize yeter, o ne güzel vekildir' zikrine devam ediniz. (Ebu Davud,vitr,25;TirmiziKiyame,8; Ibn Hanbel,Müsned,1/336)
   Peygamberimizin Dualarindan Bazilari
   'Ya Rab, benim hatalarimi,bilmeden yaptiklarimi,isimde asiri gitmemi ve Senin benden çok iyi bildigin hallerimi magfiret eyle.Allah'im ,benim latifelesmelerimi, ciddiyet hallerimi,hata ve kasten yaptiklarimi ve bende olan her seyimi magfiret eyle.'(Buhari Deavat,60;Müslim,70)
   Dua Nasil Yapilmali?
   'Sakin sizden biri dua ederken 'Ya Rabbi dilersen beni magfiret eyle ,dilersen bana merhamet eyle' demesin.Istedigini saglamca ve katiyetle istesin.Çünkü Allah'i su veya bu ise zorlayabilecek hiçbir kuvvet yoktur.' (Buhari,Deavat,21)
   Dua'nin Adabi
   Abdestli bulunmak,bir namazdan sonra yapilmali, önce tevbe be istigfar yapilmali, kibleye yönelmeli,duadan önce Allah'a hamd edilmeli...
   Çesitli Dualar
   'Rabbimiz Tebareke ve Teala her gece, gecenin üçte biri kaldigi sirada dünya semasyna nüzul eder ve söyle buyurur:'Bana dua eden var mi,duasina icabet edeyim?Istedigini vereyim.Bana istigfar eden var mi, onu magfiret edeyim? (Buhari,Teheccüt,14)
  • Büyünün Amaci Nedir?
   Büyü Var midir?
   Büyü Bozdurmak Günah mi?
   Büyü Bozulmazsa Ne Olur?
   Yapilan Her Büyü Tutar mi?
   Vesvese Nedir?
 • Sale
   Cin Nedir?
   Cin, arapça bir kelime olup “gizli,örtülü” anlamindadir.Kuran’i Kerimde otuzdan fazla ayette geçmektedir.Ayrica Kur’an’i Kerim’de basli basina ;yetmis ikinci sirada yirmi sekiz ayetli Cin suresi bulunmaktadir.
   Cinler Insanin Bedenine Girebilir mi?
   Hak Dini Kur’an Dili isimli tefsirinde; “Vel canne halaknahü min kablü min narus semum” Meali;” (Canny da(insandan önce) mesemeta (yani maddeye) nüfuz edici atesten (isinlardan ,enerjiden) yarattik. (Hicr-27)
   Cinler Gayby Bilirler mi?
   Gayb ,bilinmiyen demektir.Yanlys bir inanç olarak, gayb “gelecek “ olarak düsünülür.Gerçekte gayb;Bir kisinin, geçmiste, su anda ve gelecekte bilemedikleridir..Cinler geçmis olaylardan ancak gördüklerini, yasadiklarini bilebilir. Her seyi bilemezler.Bildikleri ise (o olayi gören bilen) baska cinlerden ögrendikleridir.Su an içinde durum aynidir.Geçmisi ve su ani bilemeyen cinler gelecegi nasil bilecekler!
   Cinler Insana Neden Musallat Olur?
   Cinler Insanlarla Evlenir mi?
   Insanin içine giren cin nasil yakilir/çikarilir.
   Cin Musallatindan Nasil Kurtulunur?
   Cin Musallati Belirtileri Nelerdir.
 • Büyü Nedir
   Büyü Nedir?
   Büyü, büyücünün cin ve seytanlarini ve bazi malzemeleri kullanarak,kisileri fiziksel ,ruhsal ve uykularinda etkileyen ,islamiyetle hiçbir ilgisi olmayan ,büyücüler tarafindan yapilan ve peygamberimizin sirkten (Allah’a,ortak es kosma) sonra büyük günahlardan saydigi haram bir eylemdir.
   Büyünün Etki Süresi
   Uzaktan Büyü Bozulur mu?
   Büyülü Kiside Görülen Belirtiler/Sikintilar
   Büyülü bir kisi ; fiziksel , ruhsal ve uykusunda olumsuz durumlar yasar.Insanin bedenine cin musallat olmasi(girmesi) iki halden biriyle olur.Büyücü göndermistir veya kendi istegi ile girmistir.Hangisi olursa olsun, o kisi asagidaki belirtilerden en az 4-5 tanesini yasar.
   Üzerimizde Büyü veya Cin Musallati Oldugunu Nasil Anlariz?
   Asagidaki ayetlerden her birini en az 40-50 kere okuyun; eger içinize daralma ,sikinti heyecan,bedende uyusmalar,aglama ,bas agrisi, titremeler vb. seyler oluyorsa ...
   Büyü Nasil Bozulur?
   Büyü, büyücünün insanin bedenine cin musallat etmesi olayidir.Büyücü,cini insana musallat ederken, bir takim malzemeler kullanmis olabilir.( muska gibi) Bu malzemelerin bulunmasi büyüyü çözmez.Bulsaniz bile ,büyünün asli unsuru olan cin hala bedendedir.O halde vücuttaki cini çikarma ,çikmazsa yakmak lazimdir.
   Büyü Yapilan Insan Neler Hisseder?
 • Store Locator
   Muska Nedir?
   Muska,Islam öncesi zamanlarda ,doga üstü güçlere,cinlere ve seytanlara karsi korunmak üzere,çesitli sekillerde yazilip takilmistir.Fakat içlerine bakildiginda ,anlami olmayan bir takim yazi ,sekil ve karamalardan ibarettir.
   Cincinin Buldum Dedigi Muska ile Büyü Çözülür mü?
   En çok duydugumuz sözlerden biride;bilmem kim hoca ,bana yapilan muskayi,büyüyü buldu büyü çözüldü.Peki bulundu da neden hala rahatsizlik çekiyorsun?
   Muskanin Büyülü veya Cinli Kisiye Yarari Olur mu?
   Muska yazmak peygamberimiz tarafindan mesru sayildigina göre; Yazilmasinda bir sakinca olmayip,ancak belirli sartlarin yerine getirilmesi lazimdir.
 • Products
   Nazar Nedir?
   Nazar,göz degdirmek,kötü gözle bakmak anlamina gelir.Kur’an’i Kerim’de nazardan bahseden ayetlerde vardir.
   Nazarin Etkileri
   Iki çesit nazar etkisi bulunmaktadir.
 • Products
 • Products

DUA HAKKINDA

Dua, insanın Allah’a yönelmesi,yaratanından dilemesi,istemesidir.Dua büyük bir ibadet sayılmaktadır.Dua ederken ,mutlaka Arapça olacak diye bir kural yoktur.Belirli şartları yerine getirerek, içinden geldiği gibi edilir.Ancak Allah’tan istekler meşru olmalı ve olmayacak şeyler istenmemelidir.
Eyyub’u da an! Bir vakit Rabbine “Benim başıma bir hastalık geldi.Sen merhametlilerin en merhametlisisin.” diye dua etti.Bizde duasını kabul ettik ve kendisindeki sıkıntıyı hemen giderdik.(Enbiya 83-84)

“Zünnun’u (Yunus’u ) da an! Hani öfkelenerek gitmiş ve bizim kendisini asla sıkıştırmayacağımızı zannetmişti;derken zulmetler içinde “Senden başka İlah yoktur,Seni tenzih ederim ve ben gerçekten zalimlerden oldum.” Diye dua etti.Bizde duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık.İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız! (Enbiya 87-88)

“Zekeriyya’yı da an! Hani Rabbine “ey Rabbim, beni yalnız bırakma.Sen varislerin en hayırlısısın.” diye dua etmişti.Bizde duasını kabul ettik ve kendisine Yahya’yı verdik; onun için zevcesini ıslah eyledik! Gerçekten bunlar hayırlı işlere koşarlar;bize umut ve korkuyla dua ederlerdi ve bize karşı huşu duyan saygılı kimselerdi. (Enbiya 89-90)

“Kulumuz Eyyub’u da hatırla!Rabbine Şeytan bana meşekkat ve elem ile dokundu.”diye dert yanmıştı.(dua etmişti) (Sad-41)

Kuran’ı Kerim ayetlerinde görüldüğü gibi seçilmiş olan peygamberler bile, başları derde düştüğünde,Allah’a dua etmişler ve bunun üzerine Allah’u Teala’da sıkıntılarını ortadan kaldırmıştır.

Allah Celle Celaluh , bu dünyada en büyük sıkıntıları önce peygamberlerine vermiştir.Sonra kendisine yakın olanlara…Onlar bu dert ve musibetlerin Allah’tan geldiğine ve o sıkıntıları ancak ve sadece gene Allah Azze ve Celle nin kaldıracağına , tam bir teslimiyetle,umut ve korkuyla ve dua ederek kurtulacaklarına inanmışlardır.Sonunda da Allah onları selamete erdirmiştir.

Bundan dolayı, başımıza bir bela ve musibet geldiğinde, Bizde Allah’a tam bir teslimiyet, O’ndan korkarak ve umutla dua etmeliyiz.Bir kere dua ettik kabul olmadı dememeli,duada ısrarcı olmalıyız.Çünkü Allah merhametlilerin en merhametlisisidir.Dualarımızın mutlaka kabul edileceğini bilmeliyiz.

CİNLERE KARŞI OKUNACAK DUALAR

Önce cinlere karşı okumanın ne anlama geldiğini bilmemiz lazımdır.Cinlere karşı iki manada okuma yapılır:

1-Cinler insanın bedenine girmişlerse:Cinler insan bedenine girmişlerse, o kişide ruhsal, fiziksel ve uykuda sıkıntı yaparlar.Yani o kişi cin musallatına uğramıştır veya büyülüdür.İşte o zaman, o kimseye ya kendisi veya başkası üzerine okuma yapmalıdır.Okumadan kastımız,Kur'an'ı Kerim veya Peygamberimiz aleyhisselatu vesselamın okuduğu dualardır.

2-Vücuda girmemişlerse: Eğer cinler bedene girmemişse; o zsmanda onların vücudumuza girişlerini engellemek amacıyla aşağıdaki duaları okumanın büyük faydası vardır. Bu duaların anlamlarına dikkat edilirse, hepsinde Allah'a sığınma,O'nu kendimize vekil edinme, Şeytana karşı onun sahibinden yardım isteme vardır.Allah'tan başka yardım istenecek,sığınılacak,koruma istenecek hiç kimse yoktur.Şöyle bir örnek vermek sanırım uygun olur. Bir kaç köpeğin üzerimize saldırdığını düşünün, onlara gücümüzün yettiği kadar karşı koyarız.fakat bize zarar verirler.Fakat köpeklerin sahibi bir seslenişle onları durdurabilir.Bize zarar vermelerini engeller.

Bundan dolayı, yatarken; Fatiha,Ayetel Kürsi, Bakara sûresinin son iki ayeti,Haşr sûresinin 22,23 ve 24. ayetleri,İhlas, Felak ve Nas sûrelerini okumanın çok büyük faydası vardır. Bu ayetler cinlere karşı bir kalkan mahiyetindeki ayet ve dualardır.

Büyü veya cin musallatına uğramışsanız, size yardımcı olabilecek bir hoca bulamazsanız, Aşağıda yazmış olduğum duaları tekrar ederek çok okursanız,Allah'ın izniyle çok yararını görürsünüz. En azından sıkıntınızın şiddetini azaltırsınız. Kur'an'ı Kerim ve Resulullah aleyhisselatu vesselamın okumuş olduğu dualar dışında hiç bir yol ve yöntemle iyileşmeniz ve sonuç almanız mümkün değildir. Bu duaları okurken; içinize sıkıntı, titreme, diretme gibi şeyler gelirse bu şeytandandır. Okumayı kesmeyin ve devam ediniz. Eğer okuyamıyorsanız veya okuma yapmanıza rağmen, sıkıntı azalmıyorsa,size musallat olan şeytan oldukça güçlüdür. Bu durumda bizden yardım alınız.

1-Allahümmağfirli zenbi ve ezhib ğayza kalbi ce ecirni mineşşeytani eûzu billahissemiilalimi mineşşeytanirraciym.

Allah'ım günahımı bağışla, kalbimdeki hırsı gider, beni şeytandan koru, Rahmeti İlahi'den kovulmuş şeytandan, bilen ve duyan Allah'a sığınırım!

2-Allahümme lâ tulicişeytane fi kulubina ve hallisna minhu fe inne lekelmelekute velebede vessultan velmülke velhamde velarda vessemae veddehra ebeden ebeda.

Allah'ım! Şeytanı kalbime sokma ve bizi onun kötülüklerinden koru. Çünkü melekut Senindir.Ebed senindir.Saltanat sana aitttir.Mülk Senindir Hamd Sana aittir. Yerler, gökler, semalar bütün zaman ve mekan Senin saltanatının altındadır.

3-Allahümme inni eûzu bike mineşşeytanirraciym.

Ey Rabbim! Koğulmuş şeytanın şerrinden Sana sığınırım!

4- Bismillahi hasbiyallahu tevekkeltü alallahi lâ havle velâ kuvvete illâ billâh.

Allah'ın adıyla ! Allah bana kafidir. Allah'a tevekkül ettim. Allah'a dayanmaktan başka kuvvet ve kudret yoktur.

5-Hasbunallahu ve ni'mel vekil.

Allah bize kafidir, O ne güzel vekildir.

6-Lâ havle velâ kuvvete illâ billâh.

Güç ve kuvvet yalnız Allah'ındır.

7-Amentü billâhi ve Rasûlih.

Ben Allah'a ve peygamberlerine iman ettim. ( Özellikle vesvesesi olanlar çok okursa faydası olur.)

DUA OKURKEN NEDEN ESNERİZ?

Kendine veya başkasının üzerine dua okurken bazıları esner. Bu esnemenin anlamı nedir? Bundan ne anlaşılır? Sorularının cevaplarını da kimse de bilmez. Halkımız dua okuyanın esnemesinin iyi olduğunu bilir.Bir hadisi şerifte Peygamberimiz aleyhisselatu vesselam şöyle buyurmuştur: "Esnemek Şeytan'dandır." O halde esnemenin şeytanla bir ilgisi var demektir. Gerçektende öyledir. Cin musallatına uğramış veya büyülenmiş kimseler çok esnerler.

1-Kendimiz dua ederken neden esneriz? Kendi kendimize dua ederken, esneme veya uykunun gelmesi,ürperme, tütremenin olması bedeninizde cin olduğu anlamındadır. Cinler bu okunmadan rahatsız oldukları için, okuyana esneme yaptırır ve okumadan vazgeçmesini, okumamasını isterler.Üzerinize bir ağırlık da çökebilir.

2-Başkasına dua okurken neden esneriz? Halk arasında yanlış bir anlama verdır.Şöyle ki: Ayşe Hanım, Fatma Hanıma okudu; çok esnedi, gözünden yaşlar geldi, bayılacak gibi oldu derler. Bu ifadeler gerçeği anlatmaz. Bu durum okuyanın, okunan kimse üzerindeki nazara veya içindeki cinlere gücünün yetmediği anlamındadır. Okuyan kimse, esnemeyecek, gözünden yaş gelmeyecek, kendinden geçmeyecek, bayılır gibi olmayacak.

Bu durumdaiki halden birisi görülür. Okuyan kimsenin de vücudunda cinler vardır. O bunun farkındadır veya değildir. Veya okuyan kimsede cin yok, okunanda vardır. O cinler enerjilerini okuyana gönderir ve okuyanı esnetir, gözünden yaş getirir, kendinden geçirir, bayılır gibi olur. İşte esnemenin sırrı budur.

Bu halleri yaşayan okuyucunun, okumasının bir değeri, anlamı yoktur. Yani okuması geçerli değildir. Çünkü etkili değildir.

Bundan dolayı, bazı büyülü veya musallata uğramış kimselere bazı cinci hocalar okuma yapmak istemezler. onun bedenindeki cinler, hastanın içindeki cinleri gördüklerinden; eğer hastanın cinleri daha güçlü kuvvetliyse, cincinin cinleri onlardan korkar, çekinir, hastanın bir an önce oradan uzaklaşmasını ister. zaten cinci de gücünün yetmeyeceğini bilir. Bundan dolayı okuma veya herhangi bir işlem yapmak istemezler.

Bu durum bizim için geçerli olmayıp, insan vücudundaki cin ve şeytanlar ne kadar güçlü olursa olsun, Allah'ın izniyle bize bir şey yapamazlar, esnetemezler,sıkıntı getiremezler,gözümüzden yaş getiremezler, kendimizde geçiremezler. Zaten tedavi edenlerin bu halleri yaşamaması lazımdır.

 

 


 

 
Sabah ve akşam, ,içinden tazarru ile yalvararak, gizlice ve kendin işitecek kadar bir sesle Rabbini zikret de gafillerden olma! (A'raf, 205)
Güzel rüya Allah'tandır. Kötü, karışık rüya şeytandandır. Dolayısı ile biriniz kötü bir rüya görüp korkarsa sol tarafına tükürsün ve şerrinden Allah'a sığınsın,böylece kötü rüya kendisine zarar veremez.
Hadisi Şerif


Tüm Hakları Saklıdır (c) -2011